• 1
  • 2
  • 3

Spirytus rektyfikowany

Spirytus Rektyfikowany
Luksusowy Prokukt polski
%96
Spirytus Rektyfikowany
Prokukt polski
%70
Spirytus Rektyfikowany
Prokukt polski
%95
image
Przewiń
Produkcja 37-450 Stalowa Wola ul. Niezłomnych 27 ...
 

 

 
image

 

Polmos stawia na jakość! Wódka lub SPIRYTUS REKTYFIKOWANY ze stalowowolskiej Wytwórni Wódek "Polmos" zanim trafią do sklepu, poddawane są wielokrotnej kontroli na etapie produkcji. Tylko taka dbałość o wyrób sprawia,że kupując wódkę "Victory", "Wędkarską", "Sandomierską" czy "SPIRYTUS REKTYFIKOWANY", możemy być pewni wysokiej jakości trunku.

Mapa Lokalizacja

image image PPS Polmos w Warszawie S.A.

News Nowości na stronie
Kolejny powrót do Kraju Kwitnącej Wiśni ...
2013-03-27 08:45:53

      Japonia, kraj kwitnącej wiśni, kraj wspaniałych gościnnych ludzi, kraj potrafiący pogodzić kultywowanie tradycji z wysokim tempem rozwoju elektronicznego, kraj kochający muzykę Chopina oraz kraj kochający wyroby produkcji Wytwórni Wódek w Stalowej Woli.

     Na początku marca, spółka PPS Polmos w Warszawie S.A. Wytwórnia Wódek w Stalowej Woli już po raz 20  uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Żywności i Napojów FOODEX, jednych z największych targów w Azji i na świecie.Jak zawsze stoisko Polmosu cieszyło się wielkim powodzeniem, a marka SPIRYTUS REKTYFIKOWANY jest już rozpoznawalna przez prawie każdą Japonkę czy Japończyka odwiedzających stoisko Polmosu. Do tego towarzystwa dołącza powoli wódka Victory czy wódka Miodowa XXI Excellent. Targi są również okazją do zaprezentowania nowych produktów. Tym razem była to wódka Złota Pigwa, której dystrybucję na rynku polskim Spółka pomyślnie rozpoczęła pod koniec czerwca 2012 roku. Pierwsza reakcja japońskiego konsumenta jest bardzo zachęcająca, co więcej owoc pigwy, na bazie, której produkowana jest wódka, jest bardzo znany w Japonii, bardzo często wykorzystywany w celach leczniczych, zwłaszcza przy bólach gardła. Wkrótce Spółka spodziewa się pierwszego zamówienia na wódkę Złota Pigwa.

     Kolejnym jubileuszem, jaki będziemy obchodzić w 2013 roku, to 25 lecie współpracy z firmą japońską – importerem naszych wyrobów, osiągnięcie takiego wyniku w dzisiejszych czasach jest już naprawdę rzadkością. W tym roku również Wytwórnia Wódek w Stalowej Woli będzie świętować dwudziestolecie swojej działalności, a pod koniec ubiegłego roku nasz japoński partner handlowy celebrował 60 lecie powstania swojej rodzinnej firmy.

     Przy okazji spotkań zawsze firmy wzajemnie starają się przybliżać kulturę i obyczaje swoich krajów. W tym roku były to urocze jajka wielkanocne, ręcznie malowane. Warto było zobaczyć zachwyt w oczach obdarowanych Japończyków.

 

Tygodnik Sztafeta, 27.03.2012

 

 

Funkcje wydarzenia Wybrane wydarzenia i spotkania

Rzeszów

Z dniem 18 października 2013 r. upłynął ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń produktów do konkursu: ZŁOTY MEDAL XVI Międzynarodowych Targów Biznes- Żywność- Medycyna Rzeszów 2013 r. W dniu 12 listopada 2013 r. w Hotelu Rzeszów na uroczystym bankiecie po pierwszym dniu targów, poznaliśmy zwycięską trzydziestkę.

Czytaj więcej...

Japonia

Japonia, kraj kwitnącej wiśni, kraj wspaniałych gościnnych ludzi, kraj potrafiący pogodzić kultywowanie tradycji z wysokim tempem rozwoju elektronicznego, kraj kochający muzykę Chopina oraz kraj kochający wyroby produkcji Wytwórni Wódek w Stalowej Woli.

Czytaj więcej...

Doceń polskie

Wielki sukces Przedsiębiorstwa Przemysłu Spirytusowego POLMOS w Warszawie! Wyrób z oferty tego warszawskiego przedsiębiorstwa został wyróżniony przez ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”.

Czytaj więcej...

Projekty Unijne - Rozwój

 

Bierzące Realizacje

„Wzrost konkurencyjności firmy poprzez inwestycje w środki trwałe w procesie konfekcjonowania produktów” Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013 oraz budżetu Państwa”.

Czytaj więcej...

 

Archiwum zapytań ofertowych

Inwestujemy w rozwój województwa podkarpackiego. Więcej informacji o Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Podkarpackiego znajdziecie Państwo na stronie: www.rpo.podkarpackie.pl

Czytaj więcej...